Scinet.cz » Internet, Telekomunikace, Zprávy

Telefónica O2 nabízí nahé ADSL za 500 Kč měsíčně

2.11. 2009, Scinet.cz

O2Noví klienti Telefónicy O2 si mohou do půlky měsíce pořídit připojení přes ADSL na jeden rok za 500 Kč na měsíc. Nabídka je výjimečná tím, že jde o tzv. nahé ADSL, kdy zákazník neplatí nic za pevnou linku (cena je konečná) a hlavně se nemusí upisovat na 24 měsíců, kdy obvykle druhý rok platí již standardní cenu.

„V sérii krátkodobých nabídek je tato opravdu výjimečná. Poprvé zákazníkům přinášíme možnost pořídit si vysokorychlostní O2 Internet nejen za výhodnou cenu, ale navíc bez závazku. Snažíme se tím vyjít vstříc všem zákazníkům, kteří se nechtějí vázat na 24 měsíců a váhají s pořízením internetu, protože mají obavy z budoucnosti. Navíc zákazníkovi garantujeme zvýhodněnou cenu po dobu jednoho roku.“ říká Petr Matějovský, ředitel marketingu společnosti Telefónica O2.

Maximální rychlost připojení činí 8 Mbit/s pro stahování dat (nezapomeňte, že jde o „až rychlost“, reálné hodnoty jsou často nižší) a „až“ 512 kbit/s pro odesílání dat.

Nabídka platí pro nové zákazníky od 1. listopadu a trvá pouze do 15. listopadu. Službu je možné objednat prostřednictvím serveru DSL.cz.

Scinet.cz


VLOŽIT KOMENTÁŘ

Kontrolní kód