Scinet.cz » Internet, Telekomunikace

Mobilní připojení od U:fona předplacené kreditem

10.11. 2009, Oldřich Klimánek

Telekomunikační společnost MobilKom, která provozuje síť U:fon, svým klientům nabídne možnost internetového připojení formou předplaceného kreditu. Vánoční nabídka přijde už 16. listopadu.

„V době krize ještě více než kdy jindy chtějí mít zákazníci své výdaje pod kontrolou. Proto jsme se rozhodli nabídnout předplacený internet za bezkonkurenčních podmínek,“ uvedla Jana Studničková, nová marketingová ředitelka U:fona. „Jedná se o ideální produkt pro ty, kteří mobilní internet potřebují jen občas, a protože se nechtěli zavazovat k paušálu, museli se této možnosti zcela vzdát. U:fon tak bourá poslední bariéru, která zákazníkům dosud bránila si mobilní internet pořídit,“ dodává.

Pokud si klient přeje připojovat se tímto způsobem, zakoupí si USB modem v ceně 1890 Kč včetně daně a k němu dostane kredit ve výši 300 Kč. Do konce Vánoční nabídky může službu využívat zdarma (tj. do 31. prosince), čerpání kreditu začne od 1. ledna 2010. Když klient kredit vyčerpá, může si jej znova dobít přímo přes stránky www.ufon.cz. Jeden den připojení vyjde na 30 Kč bez ohledu na to, kdy se zákazník připojil a na jak dlouho. Služba se hodí pro ty uživatele, kteří se k internetu přes U:fona nebudou připojovat příliš často a jeho síť CDMA potřebují jen na cesty nebo jako záložní připojení.

U:fon na svých stránkách proklamuje ve své síti maximální rychlost 3,1 Mbit/s v příchozím směru, což je ovšem teoretická hodnota. Uvádí rovněž obvyklou rychlost v rozmezí 400-700 kbit/s, kterou zákazníci mohou očekávat. Podle měření na našem serveru DSL.cz průměrná rychlosti v jeho síti dosahovala hodnoty mírně přes 300 kbit/s.

Nabídky připojení k internetu od U:fona na serveru DSL.cz.

Oldřich Klimánek, Scinet.cz pro DSL.cz

Oldřich Klimánek

Provozovatel serveru Scinet.cz.


VLOŽIT KOMENTÁŘ

Kontrolní kód