Scinet.cz » IT/Počítače, Zprávy

Google Chrome je finální. Stahujte

15.12. 2008, Scinet.cz

V září jsme všichni byli překvapeni, když Google znenadání vydal vlastní webový prohlížeč. Chrome vzbudilo mezi uživateli i novináři velký zájem, ale i přes velké nadšení z jeho rychlosti a intuitivnosti v používání se po chvíli na jeho adresu objevilo několik výtek.

Chrome byl totiž vydán v testovacím sestavení, beta verzi, což si spousta lidí neuvědomovala. Vzhledem k tomu, jak dlouho už mezi námi kolují aplikace od Googlu (ať už desktopové, či webové), které stále nesou označení „BETA“, nebylo moc jasné, za jak dlouhou dobu se dočkáme první stabilní verze Chrome, která nebude trpět prvotními problémy.

Ale stalo se překvapivě už teď. Google po třech měsících dokončil první ostrou verzi tohoto prohlížeče, v níž byly vyřešeny problémy se stabilitou, zalepeny byly i díry bezpečnostního charakteru, vzrostl výkon programu i rychlost vykreslování stránek, práce s javascriptem a také kompatibilita s webovými stránkami, se kterými měla předchozí verze problémy.

Chcete-li vidět i další změny a vylepšení, stáhněte si Google Chrome z domácí stránky projektu, nebo pokud jej už používáte, proveďte aktualizaci.

Scinet.cz


VLOŽIT KOMENTÁŘ

Kontrolní kód