Scinet.cz » Internet, Telekomunikace, Zprávy

ADSL bez pevné linky je tady. Za 750 korun

25.4. 2009, Scinet.cz

Společnost Telefónica O2 Czech Republic představila novou strukturu svých služeb. Doposud povinné balíčkování, jež spojuje několik typů služeb, se rozkládá na jednotlivé části. Balíčkování bude čistě dobrovolné. Znamená to jediné: zákazníci si budou moci pořídit nahé ADSL, tj. nebudou muset platit poplatek za pevnou linku, stejně tak si budou moci zřídit samostatnou digitální televizi O2TV nebo hlasovou službu O2 Volání. Cena nahého ADSL je 750 Kč včetně daně.

Nový koncept skládání služeb firma do praxe uvede už 11. května tohoto roku.

„Nabídku nadále stavíme na kvalitě stávajících služeb, hlavní rozdíl je však v možnostech jejich kombinování. Rozhodli jsme se rozbalit balíčky služeb. Jsme totiž přesvědčeni, že dnes si již zákazníci dokážou namíchat služby sami podle svých představ. Není důvod proč jim to tedy neumožnit a dostát tak slibu: O2 více možností,“říká José Perdomo, viceprezident společnosti Telefónica O2, a dodává: „Zákazníkům přinášíme nové možnosti spolu s více než atraktivní cenovou politikou, což považujeme za jednoznačně nejlepší nabídku na trhu. Kdo jiný poskytne navíc například rychlý mobilní internet za 150 korun měsíčně?“

Základními stavebními kameny nových služeb budou na sobě nezávislé služby: zmíněné ADSL, O2TV a volání. Zákazník pak bude mít na výběr, zda si k nim přiobjedná bonusovými službami, které Telefónica O2 slibuje zdarma, a dalšími doplňkovými službami. Ty mají podle vyjádření firmy být dostupné za zvýhodněné ceny. Modelovým příkladem je například přiobjednávka mobilního internetu k fixnímu připojení přes ADSL.

Změna se na rozdíl od různých předchozích malých změn a časově omezených akcí dotkne všech zákazníků, tedy i těch stávajících. Telefónica O2 oznámila, že jejich dosavadní služby budou od 11. května převáděny na nové struktury tak, aby celková cena za služby zůstala stejná nebo dokonce byla nižší.

O změnu skládání služeb klienti nemusejí žádat. Vše proběhne automaticky a o změně budou informování dopisem. Poté si budou moci doobjednat služby další.

Scinet.cz


VLOŽIT KOMENTÁŘ

Kontrolní kód